Bob Morane. Wydanie zbiorcze. Tom 1

Henri Vernes
Bob Morane. Wydanie zbiorcze. Tom 1
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Bob Morane, powołany do życia w 1953 roku przez Henriego Vernesa, przeżył już ponad dwieście przygód. Począwszy od 1960 roku, sześćdziesiąt sześć z nich zostało zaadaptowanych na komiks. Za rysunki odpowiadali kolejno Dino Attanasio, Gérald Forton, William Vance i Coria. Po raz pierwszy komiksy te zebrane zostały w wydania zbiorcze, które przedstawiają kolejne odcinki w porządku chronologicznym, zgodnie z kolejnością ich powstawania. Każdy tom będzie zawierać od trzech do pięciu historii oraz dossier zawierające teksty, ilustracje i zdjęcia: historię serii, która stała się kultowa dla kilku pokoleń czytelników. Pierwszy zbiór zawiera trzy albumy: Ognisty ptak, Tajemnica Antarktyki i Zielony postrach. W „Ognistym ptaku” Bob Morane odkryje tajemnicę kradzieży eksperymentalnego myśliwca, w „Tajemnicy Antarktyki” doświadczy nieoczekiwanych wrażeń na lodowym kontynencie, a w „Zielonym postrachu” weźmie udział w rewolucji w pewnym południowoamerykańskim państwie.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65597-07-6, 9788365597076
Wydawnictwo: Sideca
Kategoria: Komiks
Stron: 200

Autor

Henri Vernes Henri Vernes
Urodzony 16 października 1918 roku w Belgii (Ath)
Charles-Henri-Jean Dewisme, lepiej znany pod pseudonimem Henri Vernes, jest autorem powieści akcji i science fiction, których opublikował ponad 200 tytułów.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bob Morane. Wydanie zbiorcze. Tom 1? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bob Morane. Wydanie zbiorcze. Tom 1. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl