Budda na dobranoc. Pełne miłości i mądrości opowiadania dla dzieci, by zapewnić im zabawę, oświecenie i inspirację

Nagaraja Dharmachari
Budda na dobranoc. Pełne miłości i mądrości opowiadania dla dzieci, by zapewnić im zabawę, oświecenie i inspirację
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zachęcanie dziecka do medytacji może wydawać się propozycją niezwykłą, jednak zaproponowana w sposób pomysłowy i interesujący może przynieść ogromne korzyści. Medytacja pomoże złagodzić niepokój, zbudować poczucie własnej wartości, pobudzić wyobraźnię oraz nauczyć, jak ważne są spokój i rozwaga. To z kolei pozwoli w przyszłości stać się dziecku zrównoważoną osobą – żyjącą w harmonii ze światem.
Magiczny lampion zawiera dwadzieścia interaktywnych opowiadań dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Wspaniałe historie przeniosą dziecko w cudowny świat przygód, a czytanie ich na głos wzmocni wyjątkową więź między rodzicem a dzieckiem. Zamieszczone na końcu każdego opowiadania afirmacje nadają opowieściom głębszego znaczenia. Książka zawiera również propozycje ćwiczeń oddechowych i wizualizacji, które stanowią podstawę do prawdziwej medytacji.
Dzięki tym opowiadaniom Twoje dziecko rozwinie: koncentrację, kreatywność, pewność siebie oraz umiejętność zrelaksowania się.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-80-7370-162-8, 9788073701628
Wydawnictwo: Synergie Publishing SE

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Budda na dobranoc. Pełne miłości i mądrości opowiadania dla dzieci, by zapewnić im zabawę, oświecenie i inspirację nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Budda na dobranoc. Pełne miłości i mądrości opowiadania dla dzieci, by zapewnić im zabawę, oświecenie i inspirację. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl