Bułgaria znana i nieznana

Skarlet Albert
Książka Bułgaria znana i nieznana
Książka Bułgaria znana i nieznana
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Bezpłatne ebooki „Bułgaria znana i nieznana” część: 1, 2, 3 zawierają bardzo ogólne informacje o Bułgarii, o zabytkach, przyrodzie, obyczajach, kuchni i cenach. Mamy nadzieję, że okażą się one przydatne dla tych, którzy zamierzają spędzić urlop w Bułgarii. W tych darmowych publikacjach, których nie należy traktować jak przewodnika, chcieliśmy przybliżyć wiedzę o pięknym kraju nad Morzem Czarnym. Wymienione ebooki zawierają fragmenty książek: „Bułgaria znana i nieznana. Z Ruse do Varny”, „Bułgaria znana i nieznana. Kierunek Burgas!”, „Bułgaria znana i nieznana. Magiczne góry”, „Kuchnia bałkańska 110 recept”. Spis treści: CZY WIECIE, ŻE… str.4 BUŁGARIA str.5 SPACERKIEM PO SOFII str.7 WALUTA I CENY 2014/2015 str.11 BUŁGARIA. KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE... str.16 JEŚLI JEDZIESZ DO BURGAS WSTĄP DO… str.18 JEŚLI JEDZIESZ DO VARNY WSTĄP DO… str.24 JEŚLI LUBISZ GÓRY… str.31 RILA str.32 PIRIN str.33 STARA PLANINA str.34 STRANDŻA str.36 RODOPY str.37 SKARB HAJDUKA str.43 TAJEMNICA BIAŁEGO KAMIENIA str.45 TAJEMNICA ALEKSANDROWSKIEGO GROBOWCA str.47 OBYCZAJE str.49 AMULET DLA KAŻDEGO str.49 KUKERI CZYLI JAK POZBYĆ SIĘ DIABŁA str.50 14 LUTY - ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH W WINIE… str.51 ARCHAICZNY ŚPIEW, TANIEC, RYTUAŁ str.54 ŚWIĘTY TANIEC NA ROZŻARZONYCH WĘGLACH str.55 KUCHNIA BAŁKAŃSKA str.57 FLORA I FAUNA str.70 SPIS FOTOGRAFII str.77  
Data wydania: 2015-03-01
ISBN: 978-83-272-4492-5, 9788327244925
Wydawnictwo: Skarlet&Albert
Seria: Bułgaria znana i nieznana
Stron: 78
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bułgaria znana i nieznana? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bułgaria znana i nieznana. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}