Burza namiętności. Kim jesteś naprawdę?

Amy Jo Cousins, Cindy Gerard
Burza namiętności. Kim jesteś naprawdę?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Cindy Gerard - "Burza namiętności" Web Tucker, szef koncernu wydawniczego, chce wprowadzić na rynek nowy atrakcyjny magazyn przyrodniczy - musi więc zatrudnić znakomitego fotografika. Jego wybór pada na utalentowaną, młodą artystkę Tony Griffin, która niestety nie chce z nikim współpracować na stałe, a poza tym od dawna przebywa w leśnej głuszy. Web postanawia wybrać się do niej osobiście... Amy Jo Cousins - "Kim jesteś naprawdę?" Grace Haley, dziedziczka sieci restauracji, na skutek rodzinnych nieporozumień ucieka z domu i postanawia się gdzieś ukryć. Przypadkiem trafia do nowo otwartej restauracji, którą prowadzi Christopher Tucker, i zatrudnia się tam jako kelnerka. Jednak wkrótce nowy szef zaczyna podejrzewać, że Grace nie jest osobą, za którą się podaje... Harlequin Enterprises, 2005
Data wydania: 2005
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Gorący Romans Duo
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Burza namiętności. Kim jesteś naprawdę?? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Burza namiętności. Kim jesteś naprawdę?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl