Cedr Libanu. Święty Charbel Makhlouf Mnich i pustelnik.

Salvatore Garofalo
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Cedr Libanu. Święty Charbel Makhlouf Mnich i pustelnik.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Ta napisana z sercem książka to biografia św. Charbela, jest rozpowszechniana przez klasztor w Annaya, w którym spoczywają relikwie świętego. Jest to opowieść o ziemskim życiu jednego z największych cudotwórców w historii Kościoła – prostego libańskiego mnicha, który już za życia zyskał opinię świętego, i to nie tyle dzięki cudom, co za sprawą niezwykłego, pełnego ofiar i wyrzeczeń życia skupionego na samym Bogu. To opowieść o człowieku, który niczym cedr wzrastał na górach Libanu, dorastając do pełni mistycznego zjednoczenia z Bogiem. Za: http://www.swietymarek.com/
Data wydania: 2015
Wydawnictwo: AA

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Mnich i pustelnik

19.04.2020

Biografia ta przybliża nam świat, w którym przyszło żyć św. Charbelowi. Przenosimy się do Libanu, państwa na Bliskim Wschodzie w góry, do klasztoru Annaya, gdzie żył Charbel - cichy, milczący, posłuszny pustelnik. Życie Charbela było całkowicie poświęcone Bogu i służbie Kościołowi. Zachowywał post(prawie całe życie), ubierał się najgorzej jak mógł... Recenzja książki Cedr Libanu. Święty Charbel Makhlouf Mnich i pustelnik.

Moja opinia o książce

Opinie

@modastylcoco
2020-04-19
8 /10
GA
2019-03-18
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Cedr Libanu. Święty Charbel Makhlouf Mnich i pustelnik.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl