Chłopak, który stracił głowę

Whaley Corey John
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Chłopak, który stracił głowę
Książka Chłopak, który stracił głowę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Data wydania: 2016
Wydawnictwo: Otwarte

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Chłopak, który stracił głowę

Czym jest białaczka, chyba nikomu nie muszę tłumaczyć. Na ten nowotwór cierpi wiele osób, atakuje ludzi w każdym wieku. Co, gdyby nauka poszła na tyle do przodu, że można byłoby zwyciężyć z tą chorobą, jednak narażając się na cenę w postaci wymazania się z życia najbliższych na kilka lat? Rodzina i ... czytaj dalej »

Chłopak, który stracił głowę

Travis ma 16 lat i umiera na raka. Gdy dostaję propozycję wzięcia udziału w eksperymentalnym projekcie, nie waha się długo, w końcu nie ma nic do stracenia. Zgadza się na odcięcie głowy i zamrożenie jej, aż do momentu wynalezienia sposobu na przymocowanie jej do nowego ciała. Chłopak budzi się pięć... czytaj dalej »

@zaczytanamoni @zaczytanamoni
{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
KR
@Kremciowata 2016-07-12
Przeczytane (2016-07-12)
Cała recenzja na moim blogu: pomiedzy-wersami.blogspot.com Książka bardzo mi się podobała. Mimo, że nie jest to gatunek fantasy, przeczytałam ją jednym tchem. W pewnych momentach sprawiała, że się uśmiechałam, w innych kręciła mi się w oku łza. Jest to książka opowiadająca o tym jak zacząć wszystko od nowa i o tym jak podnieść się z upadku, po tym jak straciliśmy wszystko. Moim zdaniem każdy z was jeśli jeszcze tej książki nie czytał to powinien to zrobić. John Corey naprawdę się postarał i nie mogę się doczekać kolejnych książek tego autora.
serce | link |
JU
@julla2133 2019-08-14
Przeczytane (2019-08-14)
LO
@Lorisss 2019-01-25
Przeczytane (2019-01-25)
@Nowe_Horyzonty
@Nowe_Horyzonty 2016-06-13
@zaczytanamoni
@zaczytanamoni 2016-04-21

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się