Choroby przyzębia 2017 – algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia

Renata Górska
Choroby przyzębia 2017 – algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

,,Choroby przyzębia - algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia'' to rozwinięcie nowej klasyfikacji chorób przyzębia o przedstawienie algorytmów diagnostyki i wytyczne praktyki klinicznej. Publikacja zawiera jasne i klarowne zalecenia dla lekarzy dotyczące metod leczenia zapalenia przyzębia. Wytyczne dotyczące leczenia zapalenia przyzębia są pierwszymi w dziedzinie stomatologii, które przyniosą korzyści zarówno lekarzom, jak i leczonym przez nich pacjentom. PZWL Wydawnictwo Lekarskie jako pierwsze w Polsce wydaje opracowane wytyczne w formie publikacji książkowej. Publikacja została przygotowana pod redakcją naukową konsultanta krajowego ds. periodontologii, prof. dr hab. n. med. Renaty Górskiej.

Data wydania: 2021-02-01
ISBN: 978-83-200-6180-2, 9788320061802
Wydawnictwo: PZWL
Kategoria: Stomatologia
Stron: 84
dodana przez: chudini0505

Autor

Renata Górska Renata Górska Prof. Renata Górska jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie z roku 1975. W 1976 roku podjęła pracę w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Warszaw...

Pozostałe książki:

Periodontologia współczesna Choroby przyzębia - Klasyfikacja 2017 Diagnostyka i leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej Atlas chorób jamy ustnej i obszaru szczękowo-twarzowego Periodontologia. Podręcznik dla studentów i do LDEK
Wszystkie książki Renata Górska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Choroby przyzębia 2017 – algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Choroby przyzębia 2017 – algorytmy postępowania diagnostycznego i wytyczne dotyczące leczenia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl