Controlling w przedsiębiorstwie zarządzanym przez projekty - ebook

Bogusław Niedbała
Controlling w przedsiębiorstwie zarządzanym przez projekty - ebook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Realizacja projektów staje się codziennością coraz większej liczby przedsiębiorstw. Zarządzanie projektami, wydzielone z głównego nurtu zarządzania przedsiębiorstwem, jest więc intensywnie rozwijającą się dziedziną. Podobnie jak w zakresie zarządzania nastąpiło uszczegółowienie zarządzania projektami, tak w zakresie controllingu pojawiła się potrzeba opracowania zasad controllingu projektów i controllingu w przedsiębiorstwach zarządzanych przez projekty. Niniejsza książka stanowi próbę uzupełnienia luki w dziedzinie rozwiązań dotyczących controllingu projektów.
Szczegółowo omówiono w niej: zakres controllingu w przedsiębiorstwach zarządzanych przez projekty z uwzględnieniem poziomu pojedynczego projektu, portfela projektów i przedsiębiorstwa jako całości problemy sterowania wynikiem finansowym projektu z zastosowaniem analizy trendów, odchyleń od budżetu projektu, metody wartości zarobionej oraz project scorecard premiowanie osób uczestniczących w projekcie problematykę tworzenia portfeli projektów oraz sterowania wykorzystaniem zasobów kwestie zaangażowania kapitału w realizację projektów i kreowania wartości dla akcjonariuszy na poziomie projektów specyfikę zagadnień rachunkowości finansowej wynikającą z realizacji kontraktów długoterminowych wykorzystanie koncepcji zarządzania bez budżetów (beyond budgeting)
ISBN: 978-83-7526-646-7, 9788375266467
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Controlling w przedsiębiorstwie zarządzanym przez projekty - ebook nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Controlling w przedsiębiorstwie zarządzanym przez projekty - ebook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl