Cygańskie życie

Ellinor Rafaelsen
Książka Cygańskie życie
Książka Cygańskie życie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tania od kilku lat jest szczęśliwą żoną Beniamina i matką dwojga dzieci. Wspólnie z mężem wychowują również sześcioletnią córeczkę Julianny, Heddę. Niestety, jasne włosy dziewczynki zdradzają, że nie jest ich biologicznym dzieckiem. Zazdrosna Rosita, dawna rywalka Tani, donosi policji, że Beniamin ukrywa uprowadzoną niegdyś dziewczynkę. Hedda trafia do domu dziecka, gdzie jest molestowana. Dziewczynka ucieka z placówki i wkrótce trafia do rodziny zastępczej. Bezwzględni opiekunowie zmuszają ją do pracy ponad siły. Na szczęście Beniamin i Tania dowiadują się, gdzie i w jakich warunkach przebywa Hedda. W nocy wykradają pobitą i wygłodzoną dziewczynkę. Chcąc jednak zostać jej prawnymi opiekunami, muszą wyprowadzić się z cygańskiej wioski i rozpocząć normalne, ustabilizowane życie.  
Tytuł oryginalny: Taterliv
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7183-519-3, 9788371835193
Wydawnictwo: Videograf
Cykl: Siła amuletu, tom 4
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 238

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Cygańskie życie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Cygańskie życie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}