Deutsch. Lesen und verstehen. Część 3. Teksty o tematyce społeczno-ekonomicznej

Katarzyna Jansche
Deutsch. Lesen und verstehen. Część 3. Teksty o tematyce społeczno-ekonomicznej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

* teksty o tematyce społeczno-ekonomicznej (dotyczące w dużej mierze Unii Europejskiej), których celem jest przybliżenie uczącym się języka niemieckiego aktualnego słownictwa z szeroko pojętego zakresu polityki i gospodarki * książka zawierająca zestaw ćwiczeń pomocnych w opanowaniu sprawności rozumienia tekstu czytanego * pomoc dla wykładowców i lektura dla uczniów oraz studentów szkół ekonomicznych i menedżerskich * pomoc w wyrażaniu opinii i poglądów na temat współczesnego świata * kontynuacja tematyki książki Deutsch. Lesen und Verstehen 2 zawierająca teksty o wyższym stopniu trudności BLOKI TEMATYCZNE: Europa, Polen, Arbeit, Geld; Bank; Kreditkarten; BÜrse; Versicherungen, Neue Technologien; Kommunikation; Telefonieren, Weltwirtschaft; Wirtschaft; Handel; Landwirtschaft, Unsere Umwelt
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-87388-22-5, 9788387388225
Wydawnictwo: WAGROS

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Deutsch. Lesen und verstehen. Część 3. Teksty o tematyce społeczno-ekonomicznej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Deutsch. Lesen und verstehen. Część 3. Teksty o tematyce społeczno-ekonomicznej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl