Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe

Laure Cambournac
Książka Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe
Książka Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W jakich czasach żyły dinozaury? Jak można zrekonstruować ich szkielety? Czy te niezwykłe zwierzęta były dobrymi rodzicami? Ile ton trway mógł zjeść diplodok? W jaki sposób polował straszliwy tyranozaur? Czy dziwaczny archeopteryks był ptakiem czy dinozaurem? Jakie zwierzęta opanowały Ziemię po dinozaurach? Dlaczego w ostatnich stuleciach wyginęło tyle gatunków zwierząt? Odpowiedzi na te pytania i wiele,wiele innych znajdziecie na kartach tej książki. Barwne ilustracje oraz przystępne opisy pozwolą Wam cofnąć się do fascynującego świata dinozaurów i innych nie istniejącyh już dziś zwierząt.  
Data wydania: 1998
ISBN: 83-87529-46-X, 838752946X
Wydawnictwo: Paweł Skokowski
Seria: Odkrywanie Świata
Kategoria: Naukowe
Stron: 123

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dinozaury i inne zwierzęta wymarłe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}