Dni upragnionych powrotów

Martyna Keller
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Dni upragnionych powrotów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Ford Coldwell niespodziewanie odchodzi ze szkoły tuż przed rozpoczęciem ostatniej klasy liceum. Jego koledzy i koleżanki są zszokowani tą informacją i zaczynają spekulować, co takiego mogło się przydarzyć chłopakowi. Nikt jednak nie zna prawdy…

Tymczasem podczas klasowego ogniska Desree Flair zostaje postawiona pod ścianą i przyjmuje pewną propozycję. Dziewczyna musi się dowiedzieć, co stało się z Fordem – tym cichym, zagadkowym chłopakiem, z którym w ubiegłym roku wymieniała ukradkowe spojrzenia oraz uśmiechy. Łączyła ich sympatia, a jej powodu nie potrafiła wytłumaczyć.

Desree – ku niezadowoleniu Forda – zatrudnia się jako sprzątaczka w znajdującej się blisko morza rezydencji jego rodziców. Pracując tam i powoli wkraczając do zamkniętego świata chłopaka, dziewczyna musi mierzyć się z coraz większymi wyrzutami sumienia.

W końcu znalazła się tam nieprzypadkowo i ma zadanie do wykonania. Czy kiedy pozna sekret Forda, wyjawi go pozostałym uczniom?

Wydanie 1 - Wyd. Niezwykłe
Data wydania: 2024-06-26
ISBN: 978-83-8362-475-4, 9788383624754
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Dylogia czasu, tom 1
Kategoria: Romans new adult
Stron: 314
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dni upragnionych powrotów aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@basiaa22.86
2024-06-24
10 /10
Przeczytane

⬜️Historia Desree i Ford’a jest bardzo skomplikowaną i emocjonalną opowieścią poranionym przez los osobach.Zmagają się ze swoimi słabościami i niezrozumiałą samotnością przed otaczającą rzeczywistością.Starają się być silni,jednak codzienność coraz bardziej ich rani.Są pogubionymi osobami,które chciałaby znaleźć wsparcie w kimś.Wsparcie,które byłoby prawdziwe i bezinteresowne.W rzeczywistości okazje się bardzo trudne,ponieważ nikt ich tego nie nauczył.
◽️Piętrzące kłopoty i nieradzenie sobie z narastającą frustracją powoduje,że nasze serce krwawi.Chcielibyśmy im pomóc,jednak oni sami nie chcą od nikogo pomocy.

◽️Powieść porusza bardzo ważne tematy z życia nastolatków.Problemy,których nie da się pozbyć tak szybko.Trzeba silnej woli,by z nimi walczyć.
◽️Warto zwrócić uwagę na rozwijającą się piękna relacje pomiędzy bohaterami.Stają się bliscy dla siebie,choć boją się ujawnić to przed sobą.Dodając do tego szantaż rówieśników oraz naciskanie na zdobycie ważnych informacji powoduje,że lektura zachwyca fabułą oraz rozwijającą się akcją.Oczekiwałam na moment poznania prawdy o Ford’ie-napięcie wzrasta do maksymalnego poziomu!

⬜️ Koniecznie przeczytajcie tą książkę-będziecie zachwyceni!
P O L E C A M

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Dni upragnionych powrotów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl