DOCENIĆ KONFLIKT, od walki i manipulacji do współpracy

Wojciech Haman
DOCENIĆ KONFLIKT, od walki i manipulacji do współpracy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Co można zrobić z konfliktem? Pierwsze, co przychodzi na myśl to wywołać, zaognić, rozwiązać, stłumić lub na przykład ujarzmić. Można również docenić i takie właśnie podejście przedstawiają autorzy tej książki.

Traktują oni konflikt jako nieunikniony, a czasem niezbędny element relacji międzyludzkich, pojawiający się w każdej organizacji. W związku z tym na podstawie swych wieloletnich doświadczeń zawodowych proponują zmianę sposobu myślenia na temat istoty tego zjawiska. Zamiast walczyć z przejawami konfliktu, wykorzystywać go twórczo i z pożytkiem dla wszystkich uczestników.

Niewątpliwie zaletą książki jest praktyczne ukazanie sposobów radzenia sobie z konfliktem. Zawarte w publikacji schematy służą czytelnikom pomocą w nawiązywaniu i podtrzymywaniu dobrych kontaktów z ludźmi, a także pokazują, jak radzić sobie z presją i manipulacją. Liczne dialogi obrazują źródła powstawania konfliktów i sposoby radzenia sobie z nimi przez negocjacje nastawione na współpracę. Po książkę więc niech sięgną ci, którzy czasem mają dość nieskutecznych negocjacji, opartych na agresywnym forsowaniu swoich racji, bez zrozumienia, o co walczy strona Książka zalecana jako podręcznik w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie oraz na wielu innych Wydziałach Zarządzania.

Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-85924-05-0, 9788385924050
Wydawnictwo: Ośrodek Negocjacji Kontrakt s.c.
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka DOCENIĆ KONFLIKT, od walki i manipulacji do współpracy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka DOCENIĆ KONFLIKT, od walki i manipulacji do współpracy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl