Dzisiaj trzeba wybrać

Piotr Glas, Tomasz P. Terlikowski
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Dzisiaj trzeba wybrać
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH W POLSCE REKOLEKCJONISTÓW W SZCZEREJ ROZMOWIE O WIELKIEJ MOCY BOGA!

KSIĄDZ PIOTR GLAS od wielu lat ewangelizuje, prowadzi modlitwę o uzdrowienie i wyjaśnia niebezpieczeństwo duchowych uwikłań. Posługuje w Wielkiej Brytanii, a do Polski przyjeżdża regularnie, by głosić słowo Boże i nieść duchowe wsparcie wszystkim zagubionym. 15 października 2016 roku na Błoniach jasnogórskich w czasie WIELKIEJ POKUTY w obecności ponad 200 tysięcy wiernych odmówił modlitwę o uwolnienie Polski spod mocy ciemności.
W rozmowie z TOMASZEM P. TERLIKOWSKIM ks. Piotr Glas opowiada o swoim życiu, kryzysie duchowym, drodze do Boga oraz posłudze kaznodziei i egzorcysty. Przypomina, że Jezus nas kocha i chce naszego dobra, niestety często sami zamykamy przed Nim drzwi. Ta książka to nie tylko przewodnik po życiu duchowym, lecz przede wszystkim piękne świadectwo nawróconego kapłana, który całkowicie zawierzył swoje życie Jezusowi i Maryi.

Opowieść człowieka, który z urzędnika duchowego stał się Kapłanem. Ksiądz Glas to wielki wojownik, świadek prawdy, komandos Maryi.
KS. SŁAWOMIR KOSTRZEWA, DUSZPASTERZ AKADEMICKI

Mocna lektura. Ksiądz Glas walczy w wojnie, w której – chcemy tego, czy nie – bierzemy udział wszyscy. I która nie polega jedynie na odprawianiu egzorcyzmów.
JAKUB JAŁOWICZOR, „GOŚĆ NIEDZIELNY”

Rozmowę z ks. Piotrem Glasem czyta się jednym tchem! Lepiej sprawdź, czy nie masz jakichś koniecznych obowiązków do wykonania na najbliższych kilka godzin, bo gwarantuje, ze nie oderwiesz się od niej!
KS. DOMINIK CHMIELEWSKI SDB, DUSZPASTERZ I REKOLEKCJONISTA
Data wydania: 2022-03-28
ISBN: 978-83-67291-02-6, 9788367291026
Wydawnictwo: Esprit
Stron: 288
dodana przez: Asamitt
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Piotr Glas Piotr Glas – polski ksiądz katolicki, były egzorcysta diecezji katolickiej w Portsmouth na południu Anglii. Znany rekolekcjonista, którego kazania i konferencje przyciągają dużą widownię. Jego rekolekcji internetowych wysłuchały setki tysięcy użytko...

Pozostałe książki:

Dzisiaj trzeba wybrać Noc bluźnierstw 40 dni walki duchowej Dekalog Ostatnie wołanie Maryi Ocalenie w Maryi Ostateczna bitwa o rodzinę
Wszystkie książki Piotr Glas

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dzisiaj trzeba wybrać nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Deutschland91
2019-10-30
9 /10
Przeczytane

Niezwykle interesująca rozmowa Księdza Piotra Glasa z dziennikarzem Tomaszem Terlikowskim. W wywiadzie Ksiądz Piotr opowiada początki swojej posługi kapłańskiej, jak zaczęła się jego relacja z Maryją i podkreśla jak obecność Matki Bożej jest ważna w życiu. Bardzo mocne były rozdziały na temat Egzorcyzmów. Aż dreszcze przechodziły kiedy czytało się relacje Księdza o tym co demony wyprawiają z człowiekiem.

Bardzo mi się podoba, że Ksiądz ma twarde poglądy na to co złe. Dobrze, że są jeszcze tacy Księża co nie boją się mówić prawdy mimo, że często są z tego powodu szykanowani. Szczególnie w dzisiejszych czasach często można usłyszeć jak wybiela się głupotę i zawsze znajdzie się wytłumaczenie na najbardziej odrażające czyny. Książka porusza wiele życiowych tematów. Relacja z Bogiem, drugim człowiekiem. Mówi też o walce duchowej którą każdy z nas toczy bez względu na to czy jest jej świadomy czy nie. Polecam wszystkim wierzącym którzy cenią Księży, którzy nie boją się nazwać rzeczy po imieniu, ale też tym którzy poszukują lektury zmuszającej do głębszej refleksji. na końcu książki znajduje się też modlitwa o uwolnienie spod mocy diabelskich, którą warto także indywidualnie odmówić. Wywiad z Księdzem Piotrem Glasem dał mi dużo do myślenia.

| link |
@Zorg
@Zorg
2023-12-18
1 /10
@agawastag
2022-08-04
5 /10
Przeczytane
@Anjanka
2021-05-02
7 /10
Przeczytane ✝️ Religia i duchowość
ST
@stokrotka22
2020-11-16
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Ja nie jestem już w stanie czytać tych wywodów mędrków, którzy przekonują, że opętania niemal się nie zdarzają albo zdarzają się bardzo sporadycznie, a piekło będzie prawie na pewno puste lub - w najgorszym wypadku - niemal puste. Bóg jest tak miłosierny, że nie pozwoli nikomu doświadczyć tej rzeczywistości. Ja po prostu doświadczyłem, że tak nie jest, że wybór jest nasz, nie Boga, że świat walki duchowej jest bardzo realny, jest częścią naszej rzeczywistości, w której żyjemy.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl