Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość

Tomasz Skalski, Dagmara Skalska
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

NIE REZYGNUJ Z MIŁOŚCI! TYLKO ONA MOŻE UCZYNIĆ CIĘ SZCZĘŚLIWYM I WOLNYM! Dagmara Skalska i Tomasz Skalski, autorzy tej książki, krok po kroku poprowadzą cię ku staniu się pozytywną egoistką, czyli prawdziwą znawczynią siebie. Pomogą ci rozwinąć w sobie akceptację i pewność siebie, zbudować wewnętrzną siłę i poczucie niezależności, znaleźć własną przestrzeń do życia. Bo tylko wtedy zyskasz szczęście i wolność, niezależnie od uwarunkowań zewnętrznych. „Wierzę, że każdy, kto przeczyta tę książkę, wejdzie na ścieżkę pozytywnego egoizmu i obierze kurs na miłość! – pisze Dagmara Skalska we wstępie. *** Macie przed sobą niezwykłą książkę. Wspólne dzieło dwóch kochających się osób, których los nie oszczędzał, a które z każdego doświadczenia potrafiły wyciągnąć cenną lekcję, do samego końca będąc przy tym wdzięcznymi, pełnymi miłości i... szczęśliwymi. Monika Mrozowska, aktorka
Data wydania: 2015-09-23
ISBN: 978-83-8053-013-3, 9788380530133
Wydawnictwo: Burda
Stron: 174

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@czytaniezprzyjemnoscia
@czytaniezprzyjemnoscia
2020-05-29
6 /10
Przeczytane Poradniki

Cytaty z książki

O nie! Książka Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat