Energia jądrowa i promieniotwórczość

Andrzej Aleksander Czerwiński
Energia jądrowa i promieniotwórczość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W tej bogato ilustrowanej książce autor w przystępny sposób przedstawia problemy związane z energią jądrową i z promieniotwórczością - zarówno korzyści dla człowieka, jak i związane z nią zagrożenia. Zainteresowani tą problematyką znajdą w książce odpowiedzi na m.in. takie pytania: * Co to jest promieniotwórczość sztuczna i naturalna? * Jakie procesy zachodzą podczas kontrolowanych i niekontrolowanych reakcji jądrowych? * Jakie są korzyści i zagrożenia wynikające ze stosowania energii jądrowej? * Jakiego rodzaju reakcje przebiegają w gwiazdach, odległych od nas o wiele lat świetlnych? Publikacja jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Chemiczne
Data wydania: 1998
ISBN: 978-83-85751-48-9, 9788385751489
Wydawnictwo: K. PAZDRO

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Energia jądrowa i promieniotwórczość aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Energia jądrowa i promieniotwórczość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe