Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki

Zbigniew Kosycarz, Maciej Kosycarz
Książka Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki
Książka Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

300 niepublikowanych wcześniej zdjęć z powojennej historii gdańskich dzielnic Oliwy, Przymorza i Żabianki - to już siódmy album z popularnej i lubianej przez czytelników serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia”. Tym razem w całości będzie poświęcony tym trzem dzielnicom Gdańska stanowiąc jednocześnie kontynuację serii albumów „Fot. Kosycarz”. Od czasu ukazania się w 2006 roku pierwszego albumu sprzedano już kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy tej niezwykłej edycji. Wiele osób kolekcjonuje albumy, dla wielu jest to już tradycyjne i oczekiwany prezent z okazji świąt, rocznic, uroczystości oficjalnych czy też też rodzinnych. Życie codzienne, moda, sport i inne wydarzenia, sklepy, rozrywka i zabawa, nowe mieszkania w nowych dzielnicach i domy których już nie ma. Zdjęcia wraz z obszernymi opisami będą kolejna fotograficzną wędrówką przez wspomnienia i historię.  
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-933422-3-5, 9788393342235
Wydawnictwo: Kosycarz Foto Press KFP
Seria: Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia
Kategoria: Albumy
Stron: 160
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}