Fotografuj ludzi jak profesjonalista

Rod Edwards
Fotografuj ludzi jak profesjonalista
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Postać ludzka stanowi jeden z najpopularniejszych tematów w pracy każdego fotografa, ale zrobić naprawdę znakomite zdjęcia portretowe nie zawsze jest łatwo. W tej książce Rod Edwards dzieli się z czytelnikiem bogactwem swego profesjonalnego doświadczenia i daje wartościowe rady na temat każdego aspektu cyfrowego portretowania, począwszy od wakacyjnej fotki rodzinnej, a skończywszy na sesji zdjęciowej z profesjonalnymi modelkami. Do zilustrowania szerokiego zakresu technik i przedstawienia twórczego procesu myślenia, związanego z projektowaniem i realizacją cyfrowych portretów, używa swoich własnych, atrakcyjnych fotografii. Kładąc główny nacisk na rezultaty, które nie wymagają stosowania kosztownego sprzętu i są łatwe do uzyskania, przekazuje rady przydatne dla każdego posiadacza aparatu cyfrowego: od zupełnych nowicjuszy po doświadczonych fotografów. Jednakże proces nauki tworzenia doskonałych portretów bynajmniej się tu nie kończy – specjalny rozdział poświęcony Photoshopowi prowadzi czytelnika krok po kroku poprzez 10 najbardziej popularnych technik retuszu portretowego – od usuwania zmarszczek aż po pozbycie się kilkunastu centymetrów w talii za pomocą cyfrowej diety. Łącząc inspirujące pomysły i przejrzyste wskazówki praktyczne, „Fotografuj ludzi jak profesjonalista” stanowi wyczerpujący przewodnik po fotografii portretowej, przydatny dla czytelnika na każdym poziomie zaawansowania. Ta książka: - Przedstawia metody i techniki pozwalające otrzymywać profesjonalne zdjęcia ludzi - Dostarcza wyczerpujących porad na temat oświetlenia naturalnego i błyskowego, stosowania łatwo dostępnego wyposażenia i efektywnego użycia prostych technik. - Pokazuje, jak każdy posiadacz aparatu cyfrowego, nie wydając majątku na sprzęt, może osiągnąć rezultaty zarezerwowane zwykle dla ekspertów. - Obejmuje szeroki zakres zagadnień, od kadrowania przez pracę z dziećmi po wydobywanie osobowości modela. - W dodatkowym rozdziale na temat Photoshopa omawia krok po kroku 10 cyfrowych technik retuszu portretowego.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7574-158-2, 9788375741582
Wydawnictwo: Fabryka Słów

Autor

Rod Edwards Rod Edwards Rod Edwards należy do grona najwybitniejszych fotografów brytyjskich. Specjalizuje się w fotografii ludzi i pejzażu oraz w 360-stopniowych panoramach. Portretował wiele osób z różnych kręgów społecznych, w tym królową Elżbietę II i jej małżonka podcz...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Fotografuj ludzi jak profesjonalista aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Fotografuj ludzi jak profesjonalista. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl