Frostheart

Jamie Littler
Książka Frostheart
Książka Frostheart
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

'A feast for the eyes and the imagination!' Laura Ellen Anderson, bestselling author of Amelia Fang Bursting with brilliant characters, heart-stopping adventure and tons of laughs, this magical tale is perfect for fans of Nevermoor, Frozen and How to Train Your Dragon! Way out in the furthest part of the known world, a tiny stronghold exists all on its own, cut off from the rest of human-kin by monsters that lurk beneath the Snow Sea. There, a little boy called Ash waits for the return of his parents, singing a forbidden lullaby to remind him of them... and doing his best to avoid his very, VERY grumpy yeti guardian, Tobu. But life is about to get a whole lot more crazy-adventurous for Ash. When a brave rescue attempt reveals he has amazing magical powers, he's whisked aboard the Frostheart, a sleigh packed full of daring explorers who could use his help. But can they help him find his family . . . ?
Data wydania: 2019-10-03
ISBN: 978-0-451-48134-4, 9780451481344
Wydawnictwo: Penguin Books
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Frostheart? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Frostheart”- Jamie Littler

Książka Zmierzch
Zmierzch Stephenie Meyer
{}7.1/10
Bohaterka „Zmierzchu”, siedemnastoletnia Isabella Swan, prze...
Książka Ania z Zielonego Wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery
{}8.6/10
Ania z Zielonego Wzgórza to początek liczącego aż 10 tomów c...
Książka Hobbit
Hobbit J.R.R. Tolkien
{}8.5/10
Pierwsza książka Tolkiena zdobyła tak ogromną popularność, ż...
Książka Czerwień rubinu
Czerwień rubinu Kerstin Gier
{}8.7/10
Pierwszy tom bestsellerowej Trylogii Czasu. Nastoletnia Gwen...
Książka Mroczny sekret
Mroczny sekret Libba Bray
{}8.8/10
Gemma Doyle to osóbka uparta i przekorna. Ma 16 lat, kiedy t...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}