God of Clocks

autor: Alan Campbell
God of Clocks
The 3rd and final instalment in the Scar Night trilogy, now in paperback. Wil...
The 3rd and final instalment in the Scar Night trilogy, now in paperback. Will appeal to fans of China Mieville and Ricardo Pinto.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-0-330-44478-1 ( 9780330444781 )
Wydawnictwo: Macmillan Publishers Ltd
Napisz swoją opinię
Brakujące informacje?

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Popraw tę książkę
Autorzy
Alan Campbell
Inne książki:
Książka SCAR NIGHT
Książka Noc Blizn
Książka Żelazny Anioł
Książka Iron Angel