God of Clocks

autor: Alan Campbell
Książka God of Clocks
Książka God of Clocks

Opis

The 3rd and final instalment in the Scar Night trilogy, now in paperback. Will appeal to fans of China Mieville and Ricardo Pinto.

The 3rd and final instalment in the Scar Night trilogy, now in paperback. Will appeal to fans of China Mieville and Ricardo Pinto.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-0-330-44478-1 ( 9780330444781 )
Wydawnictwo: Macmillan Publishers Ltd
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka God of Clocks aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Twoja Opinia

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Znajdź nas na facebooku