God of Clocks

autor: Alan Campbell
God of Clocks
The 3rd and final instalment in the Scar Night trilogy, now in paperback. Will a...
The 3rd and final instalment in the Scar Night trilogy, now in paperback. Will appeal to fans of China Mieville and Ricardo Pinto.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-0-330-44478-1 ( 9780330444781 )
Wydawnictwo: Macmillan Publishers Ltd

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Napisz swoją opinię
Autorzy
Alan Campbell
Inne książki:
Książka Noc Blizn
Książka Kodeks Deepgate 3. Bóg zegarów
Książka Żelazny Anioł
Książka Iron Angel