Gry damsko-męskie. Antyporadnik

Anna Januszkiewicz, Marcin Rychlewski
Gry damsko-męskie. Antyporadnik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza książka to brawurowa parodia poradnika damsko-męskiego. Znajdziecie w niej wszystko, czego absolutnie nie wolno robić, jeśli zależy Wam na tym, aby Wasz związek był udany i trwały. Książka pełna ironicznego humoru zawiera sporą ilość "porad", zabawnych psychotestów, a nawet zadania z matematyki i krzyżówki do rozwiązania. Oprócz tego zamieszczono w niej porcję dowcipów, które należy opowiadać partnerowi i teściowej, jeśli macie ochotę doprowadzić ich do szału. Marcin Rychlewski - autor licznych prac naukowych na temat literatury i sztuki XX wieku, muzyki rockowej i kultury popularnej. Szerokiej publiczności jest jednak znany przede wszystkim za sprawą bestsellerowych "Absurdów PRL-u" (2006) i "Absurdów PRL-u 2" (2007). Autor książek "Rewolucja rocka" (2011) oraz "Literatura i sztuka nowoczesna"(2011). Ostatnio wydał również "Księgę głupoty" (2011) oraz "Czarną księgę humoru" (z Anną Januszkiewicz, 2011). Anna Januszkiewicz - absolwentka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu. Autorka i współautorka książek: "Dowcipy PRL-u" (2007), "Absurdy szkolne. Ndst!" (2008), "Mała encyklopedia obciachu" (2008) i "Tom kultury. Przewodnik po wydarzeniach kulturalnych w Polsce i na świecie. Rok 2000 i później" (2008). Interesuje się kulturą XX wieku, w szczególności literaturą, historią i ruchami kontrkulturowymi.
Data wydania: 2013-02-06
ISBN: 978-83-7731-132-5, 9788377311325
Wydawnictwo: Vesper
Stron: 232

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Gry damsko-męskie. Antyporadnik nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Gry damsko-męskie. Antyporadnik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl