Historia Polski: Średniowiecze t. 21

Michał Kopczyński
Historia Polski: Średniowiecze t. 21
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolonizacja wiejska na prawie niemieckim 1. Prawo, lokacje i immunitet 2. Dokument średniowieczny Kolonizacja miejska Przemiany społeczne w epoce rozbicia dzielnicowego Wykłady zostały przygotowane w celu urozmaicenia prowadzonych zajęć lekcyjnych z historii, jako materiał dla poszerzenia wiedzy poza podręcznikowej dla uczniów. Ciekawostki i odniesienia do źródeł historycznych, odkryją przed słuchaczami nieznane fakty z historii, gwarantując łatwy i dogłębny sposób zdobywania wiedzy. Dostępne w postaci pojedynczych wykładów, szczególnie przydatne dla osób, które samodzielnie chcą przygotować się do egzaminów, sprawdzianów lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych. Seria wykładów to doskonały prezent dla osób, które pasjonują się historią.
ISBN: 5905548572604
Wydawnictwo: Gorycki & Sznyterman
Stron: 2

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Historia Polski: Średniowiecze t. 21 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Historia Polski: Średniowiecze t. 21. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl