Historyczno-kulturowe uwarunkowania rozwoju Polska i Ukraina

Anna Tucholska, Grzegorz Gorzelak
Historyczno-kulturowe uwarunkowania rozwoju Polska i Ukraina
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce szczególną uwagę poświęcono pięciu kluczowym obszarom, które są istotne dla wyjaśnienia różnic między wschodem a zachodem Polski W książce szczególną uwagę poświęcono pięciu kluczowym obszarom, które są istotne dla wyjaśnienia różnic między wschodem a zachodem Polski i Ukrainy: - historyczno-kulturowym podziałom Europy, ukształtowanym w procesie długiego trwania (wpływ religii, kultury gospodarowania, kultury organizacyjnej); - kulturowo-politycznym uwarunkowaniom zróżnicowania regionalnego i procesów modernizacji Polski Wschodniej i Zachodniej Ukrainy; - kapitałowi społecznemu, w tym w szczególności postawom mieszkańców regionów wschodnich i zachodnich badanych krajów; - zachowaniom i postawom przedsiębiorców w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw; - opiniom i strategiom regionalnych elit politycznych (przedstawicieli administracji samorządowej szczebla regionalnego oraz funkcjonariuszy administracji rządowej) w Polsce i na Ukrainie.i Ukrainy.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-7383-298-5, 9788373832985
Wydawnictwo: SCHOLAR Wydawnictwo Naukowe
Stron: 205

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Historyczno-kulturowe uwarunkowania rozwoju Polska i Ukraina nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Historyczno-kulturowe uwarunkowania rozwoju Polska i Ukraina. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl