Hortulus. Ogrody Marzeń. Marzenie spełnione

Iwona Bigońska
Książka Hortulus. Ogrody Marzeń. Marzenie spełnione
Książka Hortulus. Ogrody Marzeń. Marzenie spełnione
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Album "Hortulus - Ogrody Marzeń" jest ugruntowaną i docenioną już pozycją wśród wydawnictw ogrodniczych. Edycję tę wyróżnia przede wszystkim rodzime pochodzenie. Polska Autorka, która swoją wiedzę opiera na dwudziestoletnim doświadczeniu w projektowaniu ogrodów Hortulus w Dobrzycy, a także fakt poruszania problemów i realiów polskiej strefy klimatycznej, wprowadza album do grupy wiodących w kraju wydawnictw o tematyce ogrodniczej . Stał się on również uzupełniającym podręcznikiem dla architektów krajobrazu, jak również doskonałą inspiracją dla pasjonatów tworzących własne ogrody.
Autorka książki podpowiada i doradza, jak stworzyć ogród by był obrazem malowanym, a nie dziełem przypadku. Opowiada jak kształtować przestrzeń, nawet małego ogrodu, aby była atrakcyjna. Jak łączyć kolory, dobierać elementy małej architektury, dla uzyskania harmonii i spójnego stylu ogrodu. Wszystko to zilustrowane jest ponad 400 zdjęciami wielu projektów ogrodów, ze sprawdzonym w naszym klimacie doborem roślin.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-922076-6-5, 9788392207665
Wydawnictwo: Ogrody Hortulus

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Hortulus. Ogrody Marzeń. Marzenie spełnione nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Hortulus. Ogrody Marzeń. Marzenie spełnione”- Iwona Bigońska

Książka Hortulus Sekrety Ogrodów
Hortulus Sekrety Ogrodów Iwona Bigońska
Przewodnik opisuje największe w Polsce ogrody tematyczne udo...

Cytaty z książki

O nie! Książka Hortulus. Ogrody Marzeń. Marzenie spełnione. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe