I znowu Frieder!

Michaela Dornberg
Książka I znowu Frieder!
Książka I znowu Frieder!
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

- Droga pani Fahrenbach, nie tylko nie wykonaliśmy przelewu do urzędu skarbowego, wstrzymaliśmy również płatności obciążeń za prąd, telefon oraz kilku innych rzeczy. Najprawdopodobniej jeszcze dziś znajdzie pan w swojej skrzynce pocztowej odpowiednie dokumenty. Lenie wydawało się, że się przesłyszała. Grała w jakimś kiepskim filmie? Nie! To pomyłka! Znała przecież stan swojego konta, o czym nie omieszkała mu powiedzieć. - Zgadza się, moja droga. Ale podpisanie poręczenia na pół miliona skutkuje stosownymi operacjami bankowymi przeprowadzonymi na pani kontach. Taki gest nie pozostaje bez echa. Powinna się pani wcześniej ze mną skontaktować. Zaoszczędziłaby pani sobie i mnie nerwów... Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną, pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatając turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak szybko stawić czuła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwań, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.  
Tytuł oryginalny: Sieben Himmel voller Gluck?/Als er sie verlieb
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7769-715-3, 9788377697153
Wydawnictwo: Edipresse
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza, tom 40
Stron: 187
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę I znowu Frieder!? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka I znowu Frieder!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}