Idee wiecznie żywe. Nie tylko o ekonomii

Aneta Zelek, Wojciech Olejniczak, Stanisław Flejterski
Idee wiecznie żywe. Nie tylko o ekonomii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

111 felietonów trojga szczecińskich profesorów ekonomii nie tylko o ekonomii.... Zaprezentowane w niniejszym zbiorze teksty znajdują się na pograniczu felietonów i esejów. Teksty te były publikowane w latach 2000 – 2006 w „Zachodniopomorskim Kurierze Targowym” oraz w „Świecie biznesu”. Zbór ten jest adresowany do wszystkich studiujących, czyli do studentów, a także wykładowców, bankowców, bankierów, biznesmenów, menedżerów, inwestorów, drobnych ciułaczy, konsultantów, gospodyń domowych, polityków i światłego ogółu. Każdy czytelnik odkryje podczas lektury nie tylko potwierdzenie własnych poglądów, ale również otworzy się na poglądy konkurencyjne. Pomimo upływu czasu, opinie zawarte w zbiorze pozostają nadal aktualne. Czytane po latach – jako kolejne karty najnowszej historii polskiej gospodarki – wydają się pouczające i inspirujące, a nade wszystko stanowią ważne dla nas wszystkich idee. Te idee... są wiecznie żywe. Rysunki satyryczne: Henryk Sawka.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-85809-96-8, 9788385809968
Wydawnictwo: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Idee wiecznie żywe. Nie tylko o ekonomii aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Idee wiecznie żywe. Nie tylko o ekonomii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl