Inwestor jednosesyjny : day trading : systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne

Jake Bernstein, Jacob Bernstein
Inwestor jednosesyjny : day trading : systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce wyczerpująco omówiono wiele metod i systemów gry, które pozwalają osiągnąć maksymalne korzyści z inwestowania w obrębie jednej sesji. Jak wykazano, na coraz bardziej zmiennych rynkach kontraktów terminowych inwestowanie jednosesyjne ma dużą przewagę nad inwestowaniem pozycyjnym, ponieważ: * pozwala inwestorom na maksymalne wykorzystanie kapitału, którym dysponują - mogą otwierać stosunkowo duże pozycje na wielu rynkach bez wnoszenia depozytów zabezpieczających, co pozwala im grać aktywniej i osiągać większe zyski; * naraża inwestorów na dużo mniejsze ryzyko straty niż gra pozycyjna - mogą od razu zareagować na złą wiadomość, zamykając pozycję; * wymusza zamknięcie pozycji na koniec sesji - inwestorzy nie przeżywają męki niepewności i nie zastanawiają się, co powinni zrobić następnego dnia; * wykorzystuje sygnały i systemy inwestycyjne, które lepiej sprawdzają się w krótkim okresie, dzięki czemu łatwiej opracować systemy, metody i wskaźniki inwestycyjne działające w obrębie jednej sesji niż takie, które sprawdzają się przy średnio- lub długookresowych ruchach cen; * umożliwia poznanie wyniku transakcji o wiele szybciej niż w wypadku inwestycji długoterminowych - ma to znaczenie zwłaszcza dla inwestorów gotowych uczyć się na własnych błędach; * lepiej zaspokaja indywidualne potrzeby inwestorów - są tacy, dla których inwestowanie jednosesyjne jest o wiele ciekawsze i mniej stresujące niż długoterminowe. Publikację charakteryzuje bardzo przystępna prezentacja omawianych zagadnień. Przeznaczona jest nie tylko dla profesjonalnych graczy, zaawansowanych i początkujących inwestorów giełdowych oraz pracowników instytucji inwestujących na rynkach kapitałowych, ale także dla osób, które dopiero chcą rozpocząć inwestowanie na rynku kontraktów terminowych lub akcji.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-88597-67-1, 9788388597671
Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Inwestor jednosesyjny : day trading : systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Inwestor jednosesyjny : day trading : systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl