Jak to się pisze dla uczniów Klas IV-VI

Barbara Czarnik
Jak to się pisze dla uczniów Klas IV-VI
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Seria książek dla dzieci rozpoczynających naukę ortografii języka polskiego oraz tych nieco starszych, które chcą zrobić postępy w poprawnym pisaniu. Różnorodne zadania zachęcają do przygody z polską pisownią, a regularne ćwiczenia wpłyną na osiągnięcie sukcesów w szkole. Poprzez czytanie, przepisywanie, uzupełnianie liter w wyrazach i samodzielne pisanie słów dziecko utrwala umiejętność poprawnego pisania. Ciekawe ćwiczenia w formie licznych labiryntów, rebusów, diagramów, plątanin, zagadek, krzyżówek zachęcają do zmagań z ortografią i sprawiają, że nauka staje się kształcącą i pożyteczną rozrywką. Zamieszczone w książeczkach dyktanda i towarzyszące im zadania zostały opracowane tak, by nie nużyły, lecz były inspiracją do poznawania i utrwalania przez dziecko wiedzy. Reguły ortograficzne przekazywane są czytelnikowi dzięki zabawnym wierszykom, a bogato ilustrowane strony zwiększają motywację dziecka do dalszego przyswajania wiadomości. z recenzji psycholog Joanny Cieślik Barbara Czarnik, pedagog, polonistka, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie, od osiemnastu lat uczy języka polskiego w szkole podstawowej. Jest autorką wielu książek edukacyjnych, opowiadań i wierszy dla dzieci. We wszystkim, co pisze, świetny warsztat literacki, świeżość spojrzenia na świat i pogodny nastrój łączą się ze znajomością psychiki dziecka i opartą na wieloletnim doświadczeniu pedagogicznym umiejętnością rozbudzania jego ciekawości i rozwijania umiejętności.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7435-773-9, 9788374357739
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak to się pisze dla uczniów Klas IV-VI nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak to się pisze dla uczniów Klas IV-VI. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl