Jak znaleźć fajną żonę

Mark Gungor
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Jak znaleźć fajną żonę
Książka Jak znaleźć fajną żonę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jeśli jesteś singlem, lecz myślisz już o żonie, idziesz w dobrym kierunku. Na tym świecie łatwiej jest dwojgu niż jednej osobie. Nawet w Biblii jest o tym napisane (por. Koh 4,9-11). Pamiętaj jednak, że pomysł, iż gdzieś istnieje jakaś jedna „szczególna osoba”, która ma stanowić twoje dopełnienie, wcale nie pochodzi od Boga, lecz jest mitem wynikającym ze świeckiego pojęcia „bratniej duszy”. Pismo św. w żadnym miejscu nie naucza, by szukać tej „jednej jedynej”. Zamiast tego używa pojęć: „ZNALEŹĆ” i „WZIĄĆ ZA ŻONĘ”. Małżeństwo jest więc WYBOREM, do którego potrzebna jest mądrość i aktywność. Mam nadzieję, że kilka rad, które przedstawiam w tej książeczce, posłuży ci pomocą. Chciałbym, abyś uniknął wielu pułapek, które na twojej drodze szukania i wybierania żony zastawi świat, nieobyczajna kultura, nadmiernie uduchowiona rodzina czy wr...
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-7829-290-6, 9788378292906
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jak znaleźć fajną żonę ? "

Dla wielu Panów życie singla wydaje się być czymś, o czym marzyli od najmłodszych lat. Zero zobowiązań, zero kłótni o tzw. babskie pierdoły, zero stresów i wysłuchiwania pretensji z byle powodu. Hmmm 🤔 Jednak zdecydowana większość mężczyzn to nieustanni poszukiwacze tej jedynej, wyjątkowej kobiety - bratniej duszy. Ciężko jest Im znaleźć kobietę, która tak samo łatwo i bez problemu zaakceptuje ich wady, jak i zalety, która nie będzie wiecznie ganiać po sklepach i wszczynać awantur o nieopuszczoną deskę w toalecie i rozsypane skarpetki po kątach. Mało który facet wytrzymałby z taką kobiet... czytaj dalej »

{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@DominikaCzyta_Recenzuje
@DominikaCzyta_Recenzuje 2019-10-08
Przeczytane (2019-10-08)

Co czytać po książce “Jak znaleźć fajną żonę”- Mark Gungor

Książka Mądrzejsi w związku
Mądrzejsi w związku Mark Gungor, Diane Bray
7.7/10
Wiele razy miałem do czynienia z ludźmi, których dotknęły n...
Książka Traktuj ją jak cenny skarb
Traktuj ją jak cenny skarb Mark Gungor, Jenna McCarthy
6/10
Jeśli jesteś typowym przedstawicielem płci męskiej, to z pe...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się