Jana Ciągwy władza nad materią

Tadeusz Zbigniew Dworak, Roman Danak
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jana Ciągwy władza nad materią
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Ujął krzepko w obie dłonie maczugę i zamachnąwszy się szeroko, z pasją zdzielił nienawistny kamień, który tak nie w porę spadł z nieba. Nad pustą sawanną rozbrzmiał tryumfalny okrzyk. Myśliwy, upajając się zemstą, miażdżył i gruchotał dziwny kamień. A na sąsiedniej planecie - której istnienia Wa-hunga nawet nie podejrzewał - inni ludzie potraktowali cios jego maczugi jako dowód istnienia na globie potwornego ciśnienia równego stu atmosferom. ZAWARTOŚĆ 1.Temida 2. Model supernowej 3. I wprost do piekła 4. Niepożądane wizyty 5. Nieskuteczność 6. Meldunek A-B-8 7. Wielka encyklopedia 8. Dziwny, spadający kamień 9. Spotkanie 10. Skok w przestrzeni 11. Miłość kosmonauty 12. Pora zmierzchu 13. Grawiskaf 14. Wizja nieskończona 15. Zapis z planety Lhaara 16. Zniszczone zasiewy 17. Transplantacja 18. Tajemnice Miasta Os Azuri 19. Jana Ciągwy władza nad materią 20. Powiedział nam kapitan
Data wydania: 1977
Wydawnictwo: ISKRY
Seria: Fantastyka - Przygoda
Stron: 288

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jana Ciągwy władza nad materią? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@fprefect
@fprefect
2019-11-12
7 /10
Przeczytane Fantastyka Posiadam

Cytaty z książki

O nie! Książka Jana Ciągwy władza nad materią. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat