Jestem po rozwodzie i co dalej...

Ks. Andrzej Cieślik
Jestem po rozwodzie i co dalej...
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Bez konkretnego klucza nie można znaleźć swojego systemu wartości ani sposobu życia w sytuacji, kiedy na wypróbowanie wszystkich dostępnych życie wydaje się stanowczo za krótkie. Komu zaufać, jeśli chcę, by moje życie nie okazało się porażką? Na czym zbudować małżeństwo, rodzinę tak, by przetrwały one każdy kryzys? Jak nie poddać się nawet wówczas, gdy małżeństwo, rodzina, miłość właśnie walą się w gruzy? Wśród wielu dobiegających naszych uszu odpowiedzi słychać również i tę, którą od początku swego istnienia powtarza Kościół. Brzmi ona: Jezus Chrystus.
Jeśli choć jedna osoba, której małżeństwo uległo zniszczeniu, poczuje się po lekturze tej książki bardziej zaproszona do szukania Boga i swojego miejsca w Kościele, to już czas poświęcony na pisanie nie okaże się stracony. Jeśli choć jeden duszpasterz zapragnie bardziej pochylić się nad życiem małżeńskich rozbitków, to już będzie coś. Wierzę jednak, że takich osób znajdzie się o wiele więcej. I z tą nadzieją chcę oddać w ręce Czytelnika książkę, której celem jest właśnie przywracanie nadziei tym, którzy zagubili ją w obliczu małżeńskich niepowodzeń.
ISBN: 978-83-7580-204-7, 9788375802047
Wydawnictwo: Salwator

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jestem po rozwodzie i co dalej... aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jestem po rozwodzie i co dalej.... czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe