Jeżeli nie możesz pokonać muru, zbuduj drzwi!

Charles Lever
Jeżeli nie możesz pokonać muru, zbuduj drzwi!
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poddanie się NIGDY nie jest wyjściem! Zbyt wielu z nas uważa, że szczęśliwi, odnoszący sukcesy ludzie są tacy tylko dlatego, że Bóg obdarzył ich mniejszą liczbą problemów niż nas. Nie można się bardziej mylić! Zasada numer jeden, którą każdy osiągający sukcesy człowiek musi znać, mówi: "wytrwałość pokonuje przeciwności!" WYTRWAŁOŚĆ JEST KLUCZEM DO SUKCESU W przeciwieństwie do ogólnie panującej opinii, ci którzy doświadczyli wyższego stopnia spełnienia w życiu, NIE są tymi, którzy mieli mniej trudności do pokonania. Prawdę mówiąc, większość z ludzi odnoszących sukcesy pokonało WIĘCEJ MURÓW w swoim życiu niż przeciętna osoba. Ludzie sukcesu po prostu albo znajdują drogę umożliwiającą wejście na te mury, albo budują w nich drzwi. MURY SĄ TYMCZASOWE, NIE TRWAŁE Książka ta zawiera wiele historyjek mówiących o ludziach, którzy postrzegali mury w ich życiu jako tymczasowe przeszkody, a nie katastrofalne "ślepe uliczki". A że byli wytrwali i pomysłowi, doświadczyli mnóstwa miłości, spełnienia, wdzięczności i pewności siebie - wszystkiego tego, co czeka na nas po drugiej stronie muru.
Tytuł oryginalny: If You Can't Climb The Wall, Build A Door!
Data wydania: 2000
ISBN: 0-9632667-7-2, 0963266772
Wydawnictwo: InterNET Services Corporation
Stron: 153

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jeżeli nie możesz pokonać muru, zbuduj drzwi!? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jeżeli nie możesz pokonać muru, zbuduj drzwi!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl