Jutro i na zawsze

Barbara Bretton
Książka Jutro i na zawsze
Książka Jutro i na zawsze
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzieliło ich tak wiele, byli sobie tak bliscy! Publiczny wizerunek Shannon Whitney niewiele miał wspólnego z rzeczywistością. Ludzie widzieli w niej piękną, zawsze uśmiechniętą i zamożną rozwódkę, która, korzystając ze zgromadzonych bogactw, mogła żyć pełnią życia. Naprawdę jednak Shannon była samotną i głęboko nieszczęśliwą kobietą. Beznadziejnie tęskniła za przyjaźnią, miłością, brak jej było mężczyzny, który byłby silny, zdecydowany, a jednocześnie odpowiedzialny, opiekuńczy i czuły. Po tym, co przeszła, nie miała złudzeń - takich mężczyzn po prostu nie ma. Myślała tak, dopóki w jej życiu nie pojawił się w tajemniczy sposób Andrew McVie, "niedzisiejszy" - dosłownie - mężczyzna...  
Tytuł oryginalny: Tomorrow & Always
Data wydania: 1995
ISBN: 83-7070-784-X, 837070784X
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Special
Stron: 320

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jutro i na zawsze? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jutro i na zawsze. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}