Kaprysy tłumicieli myśli ludzkiej

Jan Niecisław Baudouin de Courtenay, Jan Niecisław Baudouin de Courtenay
Kaprysy tłumicieli myśli ludzkiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Klasyka na e-czytnik to kolekcja lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej w formatach ePub i Mobi. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych tytułów.Seria zawiera utwory najbardziej znanych pisarzy literatury polskiej i światowej, począwszy od Horacego, Balzaca, Dostojewskiego i Kafki, po Kiplinga, Jeffersona czy Prousta. Nie zabraknie w niej też pozycji mniej znanych, pióra pisarzy średniowiecznych oraz twórców z epoki renesansu i baroku.
Data wydania: 2010-08-05
ISBN: 978-83-272-2428-6, 9788327224286
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Virtualo
Stron: 9
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Jan Niecisław Baudouin de Courtenay Jan Niecisław Ignacy Baudouin de Courtenay – polski językoznawca, uznawany za jednego z najwybitniejszych w historii dyscypliny. W latach 70. i 80. XIX wieku twórca szkoły kazańskiej w językoznawstwie. Wprowadził termin fonem w znaczeniu zbliżonym d...

Pozostałe książki:

O zjeździe slawistów O zadaniach językoznawstwa My czy oni na Szląsku polskim Materiały do dziejów polskiego językoznawstwa II. Jan Baudouin de Courtenay. Teksty mniej znane Krzewiciele zdziczenia
Wszystkie książki Jan Niecisław Baudouin de Courtenay

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kaprysy tłumicieli myśli ludzkiej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kaprysy tłumicieli myśli ludzkiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl