Kochaj, co masz! Cztery pytania, które zmienią twoje życie

Byron Katie i Mitchell Stephen
Kochaj, co masz! Cztery pytania, które zmienią twoje życie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przestań cierpieć i odkryj radość życia dzięki rewolucyjnemu procesowi uzdrowienia psychicznego i duchowego pod nazwą PRACA! To nie problem sprawia, że cierpisz, lecz twój sposób myślenia o nim. Zmień go, a problem zniknie. Pomoże ci w tym PRACA, rewolucyjny proces uzdrowienia psychicznego i duchowego. PRACA to po prostu cztery pytania. Jeśli je sobie zadasz, odnosząc się do konkretnego problemu, ujrzysz to, co cię martwi lub irytuje, w zupełnie innym świetle. Przestaniesz walczyć z rzeczywistością i odkryjesz spokój. Swoje życie przyjmiesz z radością. Byron Katie w książce Kochaj, co masz! pokaże ci dokładnie, krok po kroku, jak korzystać z tego systemu. Zastosuj PRACĘ do swoich problemów oraz najgłębszych obaw i lęków dotyczących związków czy pracy zawodowej. Dzięki temu lepiej zrozumiesz rzeczywistość. Zyskasz świadomość siebie i energię, by działać, nawet w sytuacjach, które wcześniej wydawały ci się barierą nie do pokonania. Metoda Byron Katie pozwala przebić się przez trwające latami samooszukiwanie się i usprawiedliwianie. ?Los Angeles Times? PRACA to wielkie błogosławieństwo dla naszej planety. Podstawową przyczyną cierpienia jest utożsamianie się z myślami, ?opowieściami?, które nieustannie snują się w naszych umysłach. Metoda Katie działa jak ostry miecz, który przecina tę iluzję i sprawia, że sam możesz poznać ponadczasową naturę swego istnienia. Radość, spokój i miłość, które z tego istnienia emanują, są twoim naturalnym stanem. Książka Kochaj, co masz! daje ci klucz. Użyj go! Eckhart Tolle, autor Potęgi teraźniejszości Byron Katie sama doświadczyła tego, co nazywa ?przebudzeniem się do rzeczywistości?. Ze swoją PRACĄ zapoznała już setki tysięcy osób na całym świecie. Naucza podczas ogólnodostępnych spotkań, wykładów i warsztatów, a także w środowiskach biznesowych i na uniwersytetach. Katie jest także autorką poczytnych poradników: Kłamstwa o miłości i Radość każdego dnia.
Data wydania: 2010-03-10
ISBN: 978-83-61299-33-2, 9788361299332
Wydawnictwo: G J GRUNER JAHR
Stron: 328

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kochaj, co masz! Cztery pytania, które zmienią twoje życie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kochaj, co masz! Cztery pytania, które zmienią twoje życie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl