Koń mi robił za kołyskę

Piotr Dzięciołowski
Koń mi robił za kołyskę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podobno w poprzednim wcieleniu Maryla Rodowicz pędziła konno u boku Aleksandra Macedońskiego. Nie ma natomiast wątpliwości, że Mateusz Damięcki przewyższył rosyjskich kaskaderów w sztuce rozcinania arbuzów w galopie, a Paulina Holtz dosiadała konia za karę... Książka Piotra Dzięciołowskiego to zbiór jeździeckich przygód, anegdot z planów filmowych we wspomnieniach przeszło pięćdziesięciu znanych artystów i sportowców, a także byłej minister sprawiedliwości oraz najznakomitszych specjalistów przygotowujących aktorów do scen w siodle, a konie do poruszania się przed kamerą. Piotr Dzięciołowski pochodzi ze znanej warszawskiej rodziny dziennikarzy. Z prasą związany jest od przeszło trzydziestu lat, pisze i fotografuje dla wielu wydawców. Prace fotograficzne prezentował na kilkudziesięciu wystawach zbiorowych oraz siedmiu indywidualnych m.in. w Łazienkach Królewskich i wrocławskiej galerii M Odwach. Autor książek Koń to jest ktoś (2003) i Historie przedmiotami pisane (2006). Jest stałym współpracownikiem m.in. miesięcznika „Koń Polski”, w którym w ramach cyklu Znani nie z koni prezentuje jeździeckie przygody ludzi sztuki.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-06-03096-9, 9788306030969
Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
Stron: 246

Autor

Piotr Dzięciołowski Piotr Dzięciołowski
Urodzony w 1954 roku w Polsce
Piotr Dzięciołowski - dziennikarz, fotoreporter, autor kilkunastu książek, tyluż indywidualnych wystaw fotograficznych, uczestnik kilkudziesięciu zbiorowych, w tym zagranicznych. Ma na koncie nagrody i wyróżnienia w konkursach fotografii prasowej.

Pozostałe książki:

Historie przedmiotami pisane Koń to jest ktoś Nie był malarzem koni Mistrzowie Polski Moje fotomigawki z PRL
Wszystkie książki Piotr Dzięciołowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Koń mi robił za kołyskę nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koń mi robił za kołyskę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl