Kontrakt małżeński

Anna Adams
Książka Kontrakt małżeński
Książka Kontrakt małżeński
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jeff Dylan nie kochał syna. Zawsze nim manipulował za życia; to samo postanowił uczynić zza grobu. Sporządził testament, na mocy którego Nick miał otrzymać cały majątek tylko pod warunkiem, że zakocha się i ożeni przed upływem najbliższych dwunastu miesięcy. Małżeństwo miało trwać co najmniej rok. Nick nie znał żadnej kobiety, którą pragnąłby poślubić. Czas jednak naglił. Clair Atheton wróciła do rodzinnego miasteczka dopiero po śmierci Jeffa Dylana. Ten człowiek wyrządził niegdyś wielką krzywdę jej rodzinie. A teraz jego syn proponuje jej małżeństwo. Nienawidziła Dylanów, ale Nick posiadał coś, na czym najbardziej jej zależało; był właścicielem rodzinnego domu Athertonów. Obiecał zwrócić posiadłość, jeśli ona zgodzi się na rok zostać jego żoną. Podjęła zatem decyzję. Nie przewidziała tylko jednego: że spłonie, nim przebrzmią słowa małżeńskiej przysięgi...  
Tytuł oryginalny: The Marriage Contract
Data wydania: 2002
ISBN: 83-238-0138-X, 832380138X
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Super Romance
Stron: 351

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kontrakt małżeński? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kontrakt małżeński. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}