Kontrola foulée

Jen Marsden-Hamilton
Kontrola foulée
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kontrola foulée to jedyna książka poświęcona nauce ustalania jazdy po idealnej linii w skokach oraz wyliczania idealnych odległości przed skokiem. Opanowanie umiejętności liczenia foulée pomaga rozwijać ocenę dystansu i wyczucie jeźdźca. Kontrola foulée oznacza wykonanie w najeździe do skoku nie tylko prawidłowej ilości foulée, ale też zwrócenie szczególnej uwagi na ich jakość. Jest to jedna z tych zdolności, które umożliwiają jeźdźcom osiągnięcie sukcesów, bez względu na rozmiar skoku.

Jen Marsden Hamilton jest jedną z najlepszych trenerek w branży. Prowadziła seminaria na temat techniki liczenia foulée z wieloma jeźdźcami i końmi na całym świecie. W książce Kontrola foulée w zwięzły i czytelny sposób przedstawia doskonałe rady oraz ćwiczenia, dzieląc się wiedzą, dzięki której odniosła istotne sukcesy we własnej imponującej karierze sportowej.

W książce znajdziecie:
• szczegółową konfigurację dla konkretnych ćwiczeń,
• wskazówki, jak łączyć elementy pracy ujeżdżeniowej, takie jak przejścia i serpentyny, z pracą na drągach, cavaletti czy niewysokich przeszkodach,
• strategie wykonywania ćwiczeń i analizowania wyników,
• odpowiednie ćwiczenia dla jeźdźców o różnych poziomach umiejętności i w różnych dyscyplinach jeździeckich.
Data wydania: 2022-09-30
ISBN: 978-83-7579-859-3, 9788375798593
Wydawnictwo: Galaktyka
Stron: 192
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Jen Marsden-Hamilton Jen Marsden-Hamilton Jen Marsden Hamilton jest znaną na całym świecie trenerką jeździecką. Mieszka w Kanadzie, ale trenuje konie i jeźdźców także w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Australii i Kenii. Od ponad 45 lat kształci kolejne pokolenia gwiazd sportu, wykorz...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kontrola foulée aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kontrola foulée. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl