Księżyc, ten stary Szelma

Anne Logan
Książka Księżyc, ten stary Szelma
Książka Księżyc, ten stary Szelma
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Maddie postanawia za wszelką cenę odkryć prawdziwą przyczynę śmierci brata, zwłaszcza że jego ostatnie słowa - nagrane na automatyczną sekretarkę dramatyczne wołanie o pomoc - przeczą oświadczeniom nowoorleańskiej policji. Policja chce podejrzanie szybko zamknąć sprawę, jedyny zaś detektyw, który mógłby jej pomóc, ma wkrótce wziąć urlop. Alex zamierza go spędzić ze swoją córką Carlą - buntowaną nieustannie przeciwko niemu przez matkę - by wreszcie się z nią zaprzyjaźnić. W tej sytuacji następne śledztwo jest ostatnią rzeczą, na jaką Alex ma ochotę. Ale też nie jest w stanie przestać myśleć o Maddie, która jest uosobieniem zalet obcych jego byłej żonie. Jak Alex zdoła pogodzić swą powinność wobec dorastającej córki z oczekiwaniami Maddie?  
Tytuł oryginalny: That Old Devil Moon
Data wydania: 1997
ISBN: 83-7149-117-4, 8371491174
Wydawnictwo: Harlequin Polska
Seria: Harlequin Super Romance
Stron: 320

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Księżyc, ten stary Szelma aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Księżyc, ten stary Szelma. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}