Kształtowanie swobody decyzyjnej w zarządzaniu grupami kapitałowymi

Tadeusz Falencikowski
Kształtowanie swobody decyzyjnej w zarządzaniu grupami kapitałowymi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Swoboda decyzyjna jest ważnym czynnikiem podejmowanych wyborów, w tym wyborów gospodarczych, dokonywanych w procesie zarządzania grupami kapitałowym. W pierwszym rozdziale zawarto opis podmiotowego obiektu badań. Omówiono składniki realne tworzące grupy kapitałowe. Opisy składników realnych zawierają charakterystykę przedsiębiorstwa i spółek kapitałowych W drugim rozdziale wyłoniono problem swobody decyzyjnej i jej związek z procesem zarządzania, omówiono jej cechy i funkcje. W rozdziale trzecim przedstawiono metodę badania swobody decyzyjnej, istniejącej w zarządzaniu grupami kapitałowymi Czwarty rozdział omawia ukształtowanie swobody decyzyjnej w praktyce zarządzania grupami kapitałowymi – wyniki badań empirycznych. Uzyskane w badaniach dane zamieszczono na załączonej płycie CD. Piąty rozdział rozprawy omawia cele, środki i skutki rekonfiguracji swobody decyzyjnej w grupach kapitałowych - podejście projektowe.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7285-373-8, 9788372853738
Wydawnictwo: Dom organizatora

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kształtowanie swobody decyzyjnej w zarządzaniu grupami kapitałowymi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kształtowanie swobody decyzyjnej w zarządzaniu grupami kapitałowymi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl