Recenzje książki "Kto chce ich śmierci?"

Dodaj swoją recenzję

Kto chciał ich śmierci?

7.10.2020

Po "Kto porwał Daisy Mason" i "Kto mieszka za ścianą" przyszedł czas na trzeci tom cyklu z Adamem Fowleyem. Hunter łączy kryminalne śledztwo z elementami thrillera psychologicznego. Czy skutecznie i efektywnie? Luksusowy dom w Oksfordzie staje w płomieniach. Cudem uratowane dziecko ginie jednak po kilku dniach walki o życie w szpitalu. Ofiar w zg... Recenzja książki Kto chce ich śmierci?

Kto chce ich śmierci?

7.09.2020

„Kto chce ich śmierci?” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Cary Hunter. Jej poprzednie dwie książki cieszyły się dużą popularnością więc tym bardziej ciekawił mnie jej styl pisania. Książka okazała się być wciągającym thrillerem psychologicznym, w którym krok w krok towarzyszymy policjantom w prowadzeniu trudnego śledztwa. Detektyw Adam Fawl... Recenzja książki Kto chce ich śmierci?

Co zrobisz, żeby uratować swoją rodzinę?

14.08.2020

Witajcie Kochani 💚 Czy lubicie czytać thrillery psychologiczne? Dzisiaj przychodzę do was z recenzją książki, która swoją premierę miała 22.07.2020r. Znakomity thriller psychologiczny Brytyjskiej autorki bestsellerów: @carahunterauthor #KtoChceIchŚmierci . Za egzemplarz pięknie dziękuję @wydawnictwofilia @filiamrocznastrona.😘🥰 Od razu muszę wam po... Recenzja książki Kto chce ich śmierci?

Rewelacyjna

7.08.2020

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i jestem zachwycona! "Kto chce ich śmierci?" to pozycja, w której nic nie jest oczywiste, a mroczny, wręcz zimny klimat i uczucia bohaterów są odczuwane przez czytelników. Akcja w książce bardzo powoli się rozwija i zaczyna od pożaru okazałego domu, w spokojnej, luksusowej dzielnicy. Już na miejscu okazuje s... Recenzja książki Kto chce ich śmierci?

Średnia taka jak na tą autorke

25.07.2020

W ekskluzywnej dzielnicy północnego Oxfordu cudem uratowano dwóch małych chłopców z płonącego domu. Młodszy zmarł, nieco starszy – walczy o życie. ********************************************* Od samego początku w książce panuje chaos. Mamy wizję sprzed pożaru jak i w toku śledztwa ,co sprawia, że zagłebiamy się w historię. Czytałam poprzednie ksi... Recenzja książki Kto chce ich śmierci?

× 4
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl