Kulturowe uwarunkowania zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie

Aldona Glińska Neweś
Kulturowe uwarunkowania zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rozwój nowych technologii, globalizacja, zmiany kulturowe i społeczne sprawiają , że w konkurencji z innymi (gospodarkami, organizacjami, ludźmi) zwyciężyć może ten, kto skutecznie „zarządza” swoją wiedzą, dzięki czemu jest w stanie działać lepiej i inaczej od innych. W oparciu o rozważania teoretyczne oraz wyniki badań empirycznych Autorka omówiła następujące zagadnienia: -identyfikacja szczegółowych zależności pomiędzy kulturą (organizacyjną i narodową) a możliwościami realizacji zarządzania wiedzą, -identyfikacja elementów kultury szczególnie istotnych w procesie zarządzania wiedzą, -identyfikacja i ocena stanu zarządzania wiedzą w polskich przedsiębiorstwach oraz propozycja jego (zarządzania wiedzą) doskonalenia, -opracowanie autorskiej koncepcji KULTURY WIEDZY -identyfikacja aktualnej kultury badanych organizacji i analiza jej zgodności z kulturą wiedzy, -propozycja kierunków doskonalenia kultury organizacyjnej, adekwatnych do potrzeb zarządzania wiedzą.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7285-337-0, 9788372853370
Wydawnictwo: Dom Organizatora

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kulturowe uwarunkowania zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kulturowe uwarunkowania zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl