Kwantowa więź. Od fizyki do cudów

Gregg Braden, Lynn Lauber
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Kwantowa więź. Od fizyki do cudów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Świat jest pełen zjawisk, których nie udało się dotychczas wyjaśnić naukowcom. Jak to możliwe, że matka wie, że coś złego przytrafiło się jej dziecku, zanim ktokolwiek ją o tym poinformuje? W jaki sposób instynktownie wyczuwamy, kto dzwoni, zanim podniesiemy słuchawkę? Na te i wiele innych pytań odpowiada książka, która na zawsze odmieni Twoje spojrzenie na więzi międzyludzkie. Ujawnia ona prawidłowości fizyki kwantowej w oparciu o doświadczenia braci bliźniaków – Charliego i Jacka Franklinów. W dzieciństwie doskonale wyczuwali oni, kiedy drugi z nich znajdował się w niebezpieczeństwie, był smutny lub bardzo szczęśliwy. W dorosłym życiu każdy z braci wybrał odmienną ścieżkę. Jack pozostał w rodzinnym mieście, podczas gdy Charlie zaciągnął się do armii i został wysłany do Afganistanu. Po tym jak Jacka nawiedza poczucie, że coś zagraża jego bratu, próbuje nawiązać z nim kontakt. Pomaga mu w tym nauczyciel fizyki, który rzuca nowe światło na łączącą ich więź oraz połączenia, które są zbudowane pomiędzy ludźmi na całym świecie. Książka ta stanowi wspólny projekt dwójki nieszablonowych pisarzy. Gregg Braden to bestsellerowy autor "New York Timesa", który jest uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością. Lynn Lauber opublikowała kilka własnych książek, a także współpracowała z wieloma wybitnymi autorami. Jej eseje ukazały się w "The New York Times". Poznaj znakomitą opowieść o kwantowych więziach, w których tkwi każdy z nas, ale niewielu jak na razie nauczyło się z nich świadomie korzystać.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7377-562-6, 9788373775626
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Stron: 116

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kwantowa więź. Od fizyki do cudów? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2019-05-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Książka powstała w ramach projektu „Magia Życia” Znane osoby ze świata ezoteryki zostały poproszone o napisanie krótkich opowiadań wziętych z życia, które mają na celu pokazać jak niezwykłe jest życie.

Książka jest wzruszająca, pouczająca i zaskakująca. Napisana w formie opowiadania z dialogami, bez obszernych opisów, sprawia, że czyta się ją szybko. Praktycznie zajęło mi to jeden wieczór. Z zaciekawieniem śledziłam losy bohaterów, przeżywałam z nimi ich emocje i rozterki. Rozwiązanie jest nietypowe i niespodziewane. To nie tylko historia dwóch braci lecz także okazja przedstawienia podstaw fizyki kwantowej takich jak zjawisko splątania kwantowego, teorii dotyczącą zasady funkcjonowania wszechświata i materii.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/04/3-kwantowa-wiez.html

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Kwantowa więź. Od fizyki do cudów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe