Kwiaty roślin iglastych. Ich estetyka i znaczenie w architekturze krajobrazu

Joanna Renda
Książka Kwiaty roślin iglastych. Ich estetyka i znaczenie w architekturze krajobrazu
Książka Kwiaty roślin iglastych. Ich estetyka i znaczenie w architekturze krajobrazu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"W niniejszej pracy postawiona została teza, zgodnie z którą rośliny iglaste mogą być stosowane w terenach zieleni, również ze względu na urodę wytwarzanych kwiatów. Kwiaty te poddane zostały badaniom. Badania przeprowadzono na drzewach i krzewach iglastych rosnących w Obrębie miasta Lublina. W czasie badań określano m.in. barwy kwiatów, ich kształty, wielkość oraz dystanse ich widoczności. Kwiaty poddano ocenie formalnej, a także w badaniach ocenie estetycznej i nadestetycznej. Ocena estetyczna przeprowadzona została w badaniach grupowych. Otrzymywane wyniki badań kwiatów roślin iglastych porównywano z wynikami badań prowadzonych na roślinach liściastych."
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-932747-1-0, 9788393274710
Wydawnictwo: Sztuka ogrodu sztuka krajobrazu
Stron: 190

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kwiaty roślin iglastych. Ich estetyka i znaczenie w architekturze krajobrazu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kwiaty roślin iglastych. Ich estetyka i znaczenie w architekturze krajobrazu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe