Laleczka z saskiej porcelany

Zofia Jabłkowska
Książka Laleczka z saskiej porcelany
Książka Laleczka z saskiej porcelany
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Ale wysoka kobieta działała teraz błyskawicznie. Podniosła rękę, uzbrojoną w jakiś ciężki przedmiot i skierowała uderzenie prosto w głowę Ady, lecz napadnięta uchyliła się zręcznie i pełną garścią sypnęła jej czymś z bliska prosto w oczy. Trafiła! Kobieta krzyknęła przeraźliwie i przycisnęła ręce do twarzy. Ten właśnie krzyk usłyszała Patrycja. Wypadki potoczyły się w zawrotnym tempie. Ada widząc, że jej obrona była bardzo skuteczna, schyliła się po ciemny predmiot, który wypadł z rąk Laleczki. Nie zdążyła! Ktoś, kogo dotąd nie zauważyła - był przyczajony za koszem - przyskoczył do niej z tyłu i obydwiema rękami chwycił za gardło. Ada usiłowała się wyrwać, ale żelazne szpony wpiły się w jej szyję aż do krwi i zaciskały się coraz mocniej. Czerwone plamy zatańczyły jej przed oczami... To był Rudzielec! Z jego uchwytu nie uda się jej wyrwać... Ciemność ogarniała szybko jej myśli. - Czy to koniec?... Szko-da..." [fragment z okładki]  
Data wydania: 1991
ISBN: 83-215-8314-8, 8321583148
Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
Seria: Seria z Konikiem Morskim
Stron: 179

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Laleczka z saskiej porcelany aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Laleczka z saskiej porcelany. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}