Opinia na temat książki Łaska Utracona

@enedtil @enedtil · 2011-07-24 08:22:42
Przeczytane U mnie na półce ...
„Łaska utracona” była dla mnie lekką i niewymagającą lekturą, w sam raz na wakacyjną chwilę przy książce. Okazała się również dobrą kontynuacją „Dziedzictwa Mroku”. Polecam tę pozycję, jak i wcześniejszą cześć, miłośnikom tego typu literatury oraz osobom takim jak ja, które od czasu do czasu mają ochotę na paranormalne miłostki.
Ocena @enedtil:
Data przeczytania: 2011-07-22
Łaska Utracona
2 wydania
Łaska Utracona
Bree Despain
{}8.8/10
Grace Divine dokonuje aktu największego poświęcenia, aby wyleczyć Daniela Kalbiego - przyjmuje klątwę wilkołactwa, jednocześnie tracąc ukochanego brata. Kiedy dostaje przerażającą wiadomość od Jude'a,...
Komentarze

Pozostałe opinie

Po tej książce spodziewałam się początkowo czegoś innego niż zastałam na kartach, szczególnie ze pierwsza część bardzo mnie wciągnęła. Tutaj raczej nic nadzwyczajnego, ale można sobie poczytać :)

Druga część nieco lepsza od pierwszej, czytało się szybko i płynnie. Na początku powiewało nudą, ale wciągnęło mnie pod koniec;)

Przyjemnie i szybko się to czyta, ale żadnej rewelacji czy czegokolwiek odkrywczego w tej książce nie ma. W sam raz na zabicie nudy. Lekki i łatwostrawne.

drugi tom jeszcze lepszy od pierwszego - koniec z banalnym love story, autorka postawiła akcję i... wygrała :)

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe