Lato w Wenecji

Vivienne Wallington
Książka Lato w Wenecji
Książka Lato w Wenecji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Annabel długo rozważała, czy wystarczy jej odwagi, by ponownie odwiedzić Wenecję. Tu spotkała Simona, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia, i to z wzajemnością. Owocem tej miłości była córeczka, która od dnia narodzin stała się ich oczkiem w głowie. Niestety, zmarła tragicznie, a oni w tym trudnym momencie nie potrafili być dla siebie wsparciem. Przeciwnie, każde poszło swoją drogą. Annabel miała nadzieję, że może właśnie w Wenecji los znowu się do niej uśmiechnie... [Harlequin, 2006]
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-238-2856-3, 9788323828563
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Orchidea
Stron: 234

Autor

Jako autor dla Silhouette Romance, Vivienne Wallington opublikowała dwie powieści. Wydała dwie powieści dla Silhouette Special Edition. Pisze również pod pseudonimem Elizabeth Duke. Była bibliotekarką, swoją karierę pisarską rozpoczęła w 1985 roku. O...

Książki Vivienne Wallington

Wszystkie książki Vivienne Wallington

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Lato w Wenecji? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lato w Wenecji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}