Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa

William Horatio Bates
Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka Lepszy wzrok bez okularow metodą Batesa, ktora trafia wreszcie do polskiego czytelnika jest pozycją niezwykłą. Od niemal siedemdziesięciu lat czerpią z niej ludzie cierpiący z powodu wad wzroku i schorzeń oczu, a także terapeuci zajmujący się uczeniem, jak usprawniać widzenie.Wielką wartością opracowanych przez Batesa metod pracy ze wzrokiem jest podmiotowe traktowanie pacjenta: poprawę widzenia osiąga on własnym wysiłkiem - ćwiczeniami, zrozumieniem swojej psychiki, zmianą nawykow patrzenia... Bates dał ludziom borykajacym się z problemami widzenia nadzieję, wskazał, że stosując proste w gruncie rzeczy ćwiczenia można zapobiegać powstawaniu wad wzroku. Taki sposob myślenia zachęca ludzi, by własnymi siłami probowali pozbyć się okularow. (ze wstępu do książki).
ISBN: 978-83-913665-7-8, 9788391366578
Wydawnictwo: Akasha
Kategorie: Okulistyka, Poradniki
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl