Lew Tołstoj

Wiktor Borisowicz Szkłowski
Książka Lew Tołstoj
Książka Lew Tołstoj
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Portret żywego człowieka w jego czasach, namalowany w barwach jak najbardziej autentycznych - oto zamierzenie tej serii. Materiałem więc, z którego ułożone są tu życiorysy wybitnych ludzi różnych krajów i epok,są wspomnienia , listy i inne autobiograficzne wypowiedzi bohaterów naszych książek, również autentyczne opinie lub wspomnienia ich przyjaciół, krewnych, współpracowników czy antagonistów. Chcielibyśmy także przekonać naszych czytelników, że materiały schowane często w archiwalnych zbiorach lub wydawane w książkach dla specjalistów - mogą być lekturą barwną, zajmującą, a smak i atmosferę historii oddają w sposób jedyny i niepowtarzalny...  
Data wydania: 1982
ISBN: 83-06-00652-6, 8306006526
Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
Seria: Biografie Sławnych Ludzi
Kategoria: Biografia
Stron: 678

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Lew Tołstoj aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lew Tołstoj. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}