Lipidologia – co koniecznie należy wiedzieć?

Artur Mamcarz
Lipidologia – co koniecznie należy wiedzieć?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wydanie kardiologiczne w serii „W gabinecie lekarza specjalisty”, pod redakcją prof. dr. hab. n. med. Artura Mamcarza zostało poświęcone kluczowym kwestiom związanym z lipidologią, a przede wszystkim sposobom modyfikacji i terapii dyslipidemii. Problem ten dotyka w Polsce ponad 18 mln pacjentów i w sposób oczywisty staje się klinicznym, medycznym doświadczeniem każdego lekarza.

W publikacji, oprócz epidemiologii, omówiono postępowanie niefarmakologiczne, zalecenia dietetyczne, a także współczesne leczenie farmakologiczne.

Mamy nadzieję, że Lipidologia – co koniecznie należy wiedzieć, przygotowana przez zespół wybitnych specjalistów i doświadczonych praktyków, stanie się ważnym przewodnikiem w Państwa praktyce lekarskiej.

Data wydania: 2022-12-08
ISBN: 978-83-01-22764-7, 9788301227647
Wydawnictwo: PZWL
Seria: W gabinecie lekarza specjalisty. Kardiologia
Stron: 82
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Artur Mamcarz Artur Mamcarz
Urodzony 30 lipca 1958 roku w Polsce (Starachowice)
Artur Jacek Mamcarz – polski lekarz internista i kardiolog, nauczyciel akademicki, profesor nauk medycznych. W 1983 ukończył studia w Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chorób wewnętrznych (I stopień w 1987 i II stopień ...

Pozostałe książki:

Kardiologia sportowa Kardiologia sportowa w praktyce klinicznej Kardioseksuologia Doping w sporcie Farmakoterapia zaburzeń seksualnych
Wszystkie książki Artur Mamcarz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Lipidologia – co koniecznie należy wiedzieć? nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lipidologia – co koniecznie należy wiedzieć?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl